• Ново
Базиреј Машки Јакни Пролетна И Есенска Маица Еднобојна Долга Ракава Половина Висока Јака Пуловер Сина М

Базиреј Машки Јакни Пролетна И Есенска Маица Еднобојна Долга Ракава Половина Висока Јака Пуловер Сина М

DEN 270.24

Износ
Това е достапна

Машки Јакни Пролетна И Есенска Маица Еднобојна Долга Ракав Половина Висока Јака Пуловер. Ние сме посветени да ви обезбедиме квалитетна секојдневна облека. Ќе развиеме повеќе бои за избор.Материјал : 100% Полиестерки : Кралско Сино Деколте : Врат На Екипажот;Кружен Врат;В Врат;Патент Врат. Совети : . Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот.Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете 2-4см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, ако имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме. Тип на ставка : Машки Кошули; Машки Модни Кошули 24409; Машки Секојдневни Кошули; Машки Палто; Машка кошула За Ноќта На Вештерките; Машка Кошула За Божиќ;разновидна облека за избор. Стил : Активно Вклопување градиент печатење; Крпеница; Шарени; Печатење На Ноќта На Вештерките; Божиќно Печатење; Графички Принт;различни стилови за избор. Удобен и лесен за чистење, одговараат за секакви секојдневни прилики,како што се секојдневно ткаење;спорт,деловен разговор ; Фестивал На Ноќта на Вештерките, Хиризма; одмор, плажа итн. Совршен подарок за семејства, пријатели и момче.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата