• Ново
во. Месинг Барел Болт

во. Месинг Барел Болт

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Карактеристики Месинг Барел Болт Вклучува Чувар За Површинска Планина Лесен За Инсталирање.Големина-3 во.Димензија-5,63 х 3,88 х 0,5 инчи.Тежина на предметот-0,2 килограми.- SKU : ZX9 TRVAL5741 Карактеристики . Месинг Барел Болт. Вклучува Чувар За Површинска Монтажа. Лесен За Инсталирање. Големина-3 во. Димензија-5,63 х 3,88 х 0,5 инчи. Тежина на предметот-0,2 килограми. - ШКУ : ZX9 TRVAL5741.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата