• Ново
Црна Позлатени Титаниум Четкани Полиран Удобност Одговара Бенд, Големина 8

Црна Позлатени Титаниум Четкани Полиран Удобност Одговара Бенд, Големина 8

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Карактеристичен стил со рамен профил, четкан и полиран жлебен дизајн и удобно вклопување на стеблото создадено од црно позлатен титаниум. Оваа унисекс лента со ширина од 6 мм е погодна за гравирање. Црно Обложен Титаниум, удобно вклопување,четкана и полирана завршница, Приближна ширина 6мм,дебелина помала од 2мм, Просечната тежина на предметот е 3,42 грама.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата