• Ново
Женски Обични Долги Панталони Со Врвки Кариран Принт Еластичен Струк Спортски Широки Панталони За Вежбање

Женски Обични Долги Панталони Со Врвки Кариран Принт Еластичен Струк Спортски Широки Панталони За Вежбање

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Големина (инч)ttttt TTT. S Половината : 23,62 Колк : 36,61 Должина На Панталоните : 43,31t . М Т Половината : 25.20 Колк : 38.19 Должина На Панталоните : 43.70Т. лТ Половината : 26.77 Колк : 39.76 Должина На Панталоните : 44.09. XL Половината : 28.35 Колкот : 41.34 Панталони Должина : 44.49. ХХЛ Половината : 29.92 Колк : 42.91 Должина На Панталоните : 44.88. Спецификација : . Пол : Жени/Девојче. Материјал : Памук Помеша. Стил : Спорт. Боја : Црна, Сина, Розова, Сива, Виолетова, Зелена. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Содржина На Пакетот. 1 х Женски Карирани Долги Панталони СО Врвки МАТЕРИЈАЛ : измешан памук. Дише, меко и растегливо. Многу удобно за носење и може да ги исполни барањата на спортот. МОДЕН ДИЗАЈН : кариран дизајн за печатење. Панталони со висок струк. Широк стил. Ви помага да ги покажете облините на вашето тело. Уникатната шема е многу привлечна. ОПЦИЈА СО ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/ M/ L/ XL/ XXL. Може да се носи во било која форма. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : панталоните се погодни за џогирање, јога, фитнес, планинарење и други спортски прилики. Погоден е и за работа, забава и секојдневен живот. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 1 х женски карирани долги панталони со врвки. Рачно перење или машинско перење, ве молиме не ја натопувајте облеката во вода долго време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата