• Ново
Џемпери За Жени Дозвола Плус Големина Жени Мода Лабава контраст боја V-Вратот шупливи лабава плетени долги ракави Џемпер Флеш Зема Жолта М

Џемпери За Жени Дозвола Плус Големина Жени Мода Лабава контраст боја V-Вратот шупливи лабава плетени долги ракави Џемпер Флеш

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Жените Мода Лабава контраст боја V-Вратот шупливи лабава плетени долги ракави Џемпер ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : € Материјал : Полиестер, Мек И Удобен Que Карактеристики : Долг Ракав,Висок Врат, Цврст, Дневен, Моден Стил. +Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Информации за производот : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Повод : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Крпеница : Мода, Секојдневна Содржина На Пакетот : 1 Компјутер Жени Врвна Големина : С Биста : 100см/39.37 "Рамо : 54см/21.26 " Ракав : 49см/19.29" Должина : 58см/22.83" . Големина : М Биста : 104см/40.94" Рамо : 56см/22.05 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 59см/23.23". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Рамо : 58см/22.83" Ракав : 51см/20.08 "Должина : 60см/23.62". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 60cm/23.62" Ракав : 52cm/20.47 "Должина : 61cm/24.02". Големина : XXL Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 62cm/24.41" Ракав : 53cm/20.87 "Должина : 62cm/24.41" € Обезбедување Q : Нашата Продавница Поддршка За Да Обезбеди 90 Дена Нема Причина За Враќање и Размена На Услуги. ●Промоција€ : Џемпери За Жени Дозвола под 2 20. Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разновидна Облека и Чевли Насекаде . €Карактеристики : Тенка Еластична и Лесна, Висококвалитетна Ткаенина Ја Одржува Топла Мека На Допир и Удобна за Носење. ●Стилски џемпери за Дозвола За Жени плус Големина, дозвола за жени плус големина 5 долари, Женски Костими За Ноќта На Вештерките, Женска Есенска Мода 2023 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата