• Ново
Повеќенаменски Календар За Биро Декоративен Календар За Календар За Планери За Домашна Канцеларија

Повеќенаменски Календар За Биро Декоративен Календар За Календар За Планери За Домашна Канцеларија

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Пребарување на десктоп календар? Нашиот календар за биро ќе биде најдобриот избор за вас. Изработен од добар хартиен материјал, доволно издржлив за вашата долгорочна употреба. Практичен и пренослив дизајн, ја обезбедува својата популарност. Погоден за дома,училиште, канцеларија итн. Карактеристики. - Боја : крафт хартија боја. - Материјал : Хартија. - Големина : Околу 19, 00Х17, 00Х7, 00см/7, 47Х6, 68Х2, 75 инчи. - Забелешка : Датумите ќе се ажурираат со текот на времето. - Изработен од висококвалитетен хартиен материјал, нуди мазно и густо чувство, практично и издржливо. - И убава и практична, исто така може многу добро да ја украси вашата соба и дневна соба. - Погоден за употреба во училишта, домови, хотели, канцеларии и други прилики. - Не само што може да се користи како календар за биро, туку е и совршена декорација на работната површина. - Календарот е богат со содржина, фестивалите и датумите се јасни на прв поглед, многу практични за секојдневна употреба. Изработен од висококвалитетен хартиен материјал, нуди мазно и густо чувство, практично и издржливо. И убаво и практично, исто така може многу добро да ја украси вашата соба и дневна соба. Погоден за употреба во училишта, домови, хотели, канцеларии и други прилики. Не само што може да се користи како календар за биро, туку е и совршена декорација на работната површина. Календарот е богат со содржина, фестивалите и датумите се јасни на прв поглед, многу практични за секојдневна употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата