• Ново
Клик Жени Марион Поло Маица

Клик Жени Марион Поло Маица

DEN 227.52

Износ
Това е достапна

100% Памучен Дизајн : Обичен : Модерен Деколте : Ребрести, Свртете Ја Јаката Надолу : Ребрести Ракав-Тип : Плакета Со Кратки Ракави3 Копчиња, Брендиран Таб200гсм Погоден за : Вез, Отпечаток Од Екран, Пренос На Печатењеодржливост : Оеко-Текс Стандард 100 Сертифициран. УМУБ687. 100% памук. Клик Жените/Дами Марион Поло Кошула. Врвот. Маичка. Повик. Лето. Жени. Женски. Кралско Сино.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата