• Ново
Ролни На Ваши Лента Декоративни Ваши Лента Весник Ваши Ленти Бележник Налепница За Весник

Ролни На Ваши Лента Декоративни Ваши Лента Весник Ваши Ленти Бележник Налепница За Весник

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Опис. Изработен од супериорен материјал кој е безбеден и симпатичен. Изгледа извонреден и убав, совршен роденденски подарок за другите. Може да се користи за пишување роденденски желби. Овој роденденски поздрав сигурно ќе ги изненади луѓето кои ја добиваат картичката. Карактеристики. - Боја : Шарени. - Материјал : Хартија. - Големина : околу 9, 50Х7, 50Х0, 10см/3, 73Х2, 95Х0, 04инч. - Изработен од добар хартиен материјал со одлична изработка, тој е извонреден и шик. - Дизајнот на моделот на животни, шик и креативен, може да го привлече вниманието на децата, и тие ќе бидат многу среќни да ја добијат оваа честитка. - Мазно за пишување и допир, убаво печатено добро, декоративно и издржливо, може да се чува долго време. - Можете да додадете свои зборови на честитките доколку е потребно, декоративни и убави. - Исклучителни и цртани картички со животински печатен дизајн, донесуваат повеќе радост и забава на фестивалот. 24 Ролни На Ваши Лента Декоративни Ваши Лента Весник Ваши Ленти Бележник Налепница За Весник.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата