• Ново
Нинтендо Прекинувач Oled Модел Торбичка За Носење, Во Комплет Додатоци ЗА Nintendo Прекинувач Oled Модел Со Приклучен Заштитен Капак На Куќиштето, HD Заштитник На Екранот Н?

Нинтендо Прекинувач Oled Модел Торбичка За Носење, Во Комплет Додатоци ЗА Nintendo Прекинувач Oled Модел Со Приклучен Заштитен

DEN 303.84

Износ
Това е достапна

●Се-во-Едно Додатоци постави 1x Капак Случај, 1x Торбичка За Носење, 1x Екран Заштитник 6x Палецот Костец Капи.€Совршено Вклопување И Висок Квалитет Quild Со Издржлив Текстуриран Прекинувач ЗА ткаенина EVA школка и мек микрофибер ентериер, NINTENDO Прекинувач OLED Конзола и додатоци носење случај ефикасно го штити вашиот уред од гребнатини и паѓа. 8 мали џебови за картички за игри и посебен внатрешен џеб обезбедуваат безбедна просторија за складирање На Конзола, Кабли, кутија за картички за Игри и други помали додатоци.€Удобно И Прецизно Q Јасен Nintendo Прекинувач Oled Модел Покритие Случај е изграден од хибридна комбинација на меки, амортизери висок квалитет TPU и материјал отпорен на оштетување, обликувани конзола џеб и еластични ремени држете конзола цврсто во место, лесно да се стави и полетување, ви дава удобно чувства за играње во рачен режим.€Целосна Заштита и Премиум Заштитник на Екранот qd Домашно МИЛЕНИЧЕ Целосна покриеност, Супер тенок и Цврст дизајн. заштитникот на екранот нуди крајна чувствителност на екранот на допир и ги штити вашите очи. 3 пара силиконски точки на допир капи за држење на палецот, целосно заштитете го прекинувачот за време на играта.●Повеќекратна Заштита ® куќиштето За Носење HEYSTOP е големо внатре, но мало надвор. Има апсолутно доволно силна за многу дневна заштита. Опремен со разновидни додатоци дизајнирани да ја направат вашата нова Конзола уште попренослива И пријателска За патување Се-Во-Едно Додатоци Поставете Куќиште за Покривање 1x, Кутија за Носење 1x, Заштитник на Екранот 6x Капачиња за Држење на Палецот., Совршено Вклопување и Висококвалитетен Булид со издржлив Текстуриран Прекинувач ЗА Ткаенина ЕВА школка и мек ентериер од микрофибер, прекинувач OLED Конзола и додатоци ефикасното куќиште за носење го штити вашиот уред од гребнатини и падови. 8 мали џебови за картички за игри и посебен внатрешен џеб обезбедуваат безбедна просторија за складирање На Конзола, Кабли, кутија за картички за Игри и други помали додатоци., Удобно И Прецизно Јасно Куќиште ЗА Покривање На Моделот OLED Е конструирано од хибридна комбинација на мек, висококвалитетен tpu и материјал отпорен на оштетување, обликуван џеб од конзола и еластични ремени цврсто држете ја конзолата на место, лесно се става и полетува, ви дава удобни чувства за играње во рачен режим., Целосна Заштита и Врвен Заштитник НА Екранот HD Пет Целосна покриеност, Супер тенок и Цврст дизајн. заштитникот на екранот нуди крајна чувствителност на екранот на допир и ги штити вашите очи. 3 пара силиконски точки на допир капи за држење на палецот, целосно заштитете го прекинувачот за време на играта., Повеќекратна Заштита КУЌИШТЕТО За Носење Е големо внатре, но мало надвор. Има апсолутно доволно силна за многу дневна заштита. Опремен со различни додатоци дизајнирани да ја направат вашата нова Конзола уште попренослива и пријателска за патување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата