• Ново
маици за маици за мажи Машка Смокинг Кошула Свечен Фустан Кошула Со Плисирани Долги Ракави Кошули Со Копчиња За Матурска Забава Свадба Жолта Л

маици за маици за мажи Машка Смокинг Кошула Свечен Фустан Кошула Со Плисирани Долги Ракави Кошули Со Копчиња За Матурска Забава

DEN 367.84

Износ
Това е достапна

Тешка Памучна Маица Машки Хавајски Цветни Кошули Со Копче Надолу Тропски Празнични Кошули На Плажа летно Сомотско затворање На Менито. Рачно Миење. Стилски Цветен Дизајн - - - Машките Кошули Дизајнирани Со Стил На Цвет За Печатење, Класично Редовно Вклопување, Јака за Вртење, Затворање со копчиња надолу. Ткаенина Со Одличен Квалитет - - - Машките Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави Изработени Од Лесна И Мека Ткаенина, Ви Даваат Удобно И Чувство На Кожата. Ако Сакате Да Бидете Полабави, Ве Молиме Изберете Ја Следната Големина. Полиестер. Повод : секојдневен, отворен, улица,плажа,датум,забава, итн.Само уживајте во вашето релаксирачко време кога го носите!. Памучни Машки Кошули Со Долги Ракави Со Мек Ефект На Перење,Многу Удобно Чувство На Кожата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата