• Ново
Мало Девојче Паѓа ОБЛЕКА 2Т 3Т 4Т 5Т 6Т 7Т Деца Девојка Долги Ракави Дуксер Блузи И Цветни Панталони И Лак Лента За Глава Деца Девојка Girl Сет, Пролет Fall

Мало Девојче Паѓа ОБЛЕКА 2Т 3Т 4Т 5Т 6Т 7Т Деца Девојка Долги Ракави Дуксер Блузи И Цветни Панталони И Лак Лента За Глава Деца

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Дете Бебе Девојки Падне Облека Вратоврска Исечоци Долги Ракави Блузи И Цветни Панталони Лента За Глава Симпатична Облека Во собата. Карактеристики. Врвот на девојчето има исечоци и врски, долги ракави и врат на екипажот. Панталоните за девојчиња се дизајнирани со цветен принт и еластичен струк, со комплет лента за глава, извонредни детали за дизајнот за да го направат вашето малечко модерно и слатко. Погоден за деца секојдневно носење, празници, училиште, парк, пешачење, секојдневен, роденден, патување и така натаму. Големина(см)ttttttt ttt t t t t. 110tadvisted Возраст : t2-3 години t Tops Должина : t41t Bust : t66 Tpant Должина : t56пресврт : t42. 120tadvisted Возраст : t3-4 години t Tops Должина : t44t Bust : t70 Tpant Должина : t60пресврт : t44. 130tadvisted Возраст : t4-5 години t Tops Должина : t46t Bust : t72 Tpant Должина : t65пресврт : t46. 140tadvisted Возраст : t5-6 години t Tops Должина : t48t Bust : t74 Tpant Должина : t69пресврт : t48. 150tadvisted Возраст : t6-7 години t Tops Должина : t52t Bust : t78 Tpant Должина : t73пресврт : t50. Големина (инчи)ttttttttt t t t t t. 110tadvisted Возраст : t2-3 Години t Tops Должина : t16. 14 t Bust : t25. 98 Tpant Должина : t22. 05 пресврт : t16. 54 . 120tadvisted Возраст : t3-4 години t Tops Должина : t17, 32 t Bust : t27, 56 Tpant Должина : t23, 62 пресврт : t17, 32 . 130tadvisted Возраст : t4-5 години t Tops Должина : t18. 11 t Bust : t28. 35 Tpant Должина : t25. 59 пресврт : t18. 11 . 140tadvisted Возраст : t5-6 години t Tops Должина : t18. 90 t Bust : t29. 13 Tpant Должина : t27. 17 пресврт : t18. 90 . 150tadvisted Возраст : t6-7 години t Tops Должина : t20. 47 t Bust : t30. 71 Tpant Должина : t28. 74 пресврт : t19. 69 . Спецификации : . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : 95% Полиестер и 5% памук. Сезона : umn. Пол : Бебе Девојка. Повод : Секојдневно. Стил : Мода. Шема : Цветни Печати. Вратот : Круг Вратот. Ракав : Долг Ракав. Содржина На Пакетот : . 1 * Врвови. 1 * Панталони. 1 * Лента за Глава. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека и удобна : комплетот панталони за девојчиња е изработен од 95% полиестер и 5% памук, мек и удобен на допир, пријателски за кожата и дише и нема да ја иритира нежната кожа на бебето. Многу Прилики : облеката за паѓање на девојчето е погодна за деца секојдневно носење, празници, училиште, парк, пешачење, секојдневен, роденден, патување и така натаму. Најдобар Подарок : слатката облека за девојчиња за бебиња е најдобриот празничен подарок за вашата ќерка На Денот На Детето, Ноќта на Вештерките, Божиќ. Секојдневен Дизајн : врвот На девојчето има исечоци и врски, долги ракави и врат на екипажот. Панталоните за девојчиња се дизајнирани со цветен принт и еластичен струк, со комплет лента за глава, извонредни детали за дизајнот за да го направат вашето малечко модерно и слатко. Есенска Облека : Топла облека за девојчиња може совршено да се совпадне. Лесно може да се совпадне со палта и чевли за да се покаже уникатниот темперамент на вашето бебе. Тоа е совршена облека за сезоната на топки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата