• Ново
Сончево Дете Бебе Момче Летна Облека Печатење Со Букви Со Кратки Ракави Маица Врвни Цврсти Шорцеви Комплет Облека За Новороденчиња

Сончево Дете Бебе Момче Летна Облека Печатење Со Букви Со Кратки Ракави Маица Врвни Цврсти Шорцеви Комплет Облека За Новороденчиња

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од душенксин-1 од Пазарот На Џојбај.Бебе Момчиња Летни Тимови Писмо Печати Краток Ракав Маица И Валани Полите Еластични Шорцеви Во собата. Карактеристики. Печатење на букви, контрастен врат на екипажот во боја, Летна Маица Со пуловер со кратки ракави за бебиња, еластични лежерни шорцеви со половината со џебови, дизајн на валани рабови, го прават вашето мало момче попривлечно меѓу неговите врсници. Погоден за секојдневно носење, секојдневна, забава, дома, на отворено, спортска облека, летна облека за кампување. Големина (см)/(инч)tttttttttttttttttttttttt tt/t12. 20 t Bust : t50t/t19.69 Tpant Должина : t22, 5t/t8.86 пресврт : t36 t/ t14.17. 80tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци Ttops Должина : t33t/t12. 99 t Bust : t52t/t20. 47 Tpant Должина : t24t/t9. 45 пресврт : t38t/t14. 96 . 90tadvisted Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t35t/t13, 78 t Bust : t55t/t21, 65 Tpant Должина : t25, 5t/t10, 04 пресврт : t40t/t15, 75 . 10tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци Ttops Должина : t37t/t14, 57 t Bust : t58t/t22, 83 Tpant Должина : t27t/t10, 63 пресврт : t42t/t16, 54 . 110tadvisted Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t39t/t15. 35 t Bust : t61t/t24. 02 Tpant Должина : t28, 5t/t11. 22 пресврт : t44t/t17. 32 . Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Кул Мода. Пол : Момчиња. Сезона : Лето. Количина : 2 парчиња. Ракав : Краток Ракав. Шема : Печатење Букви. Боја : Сина, Зелена, Кафеава, Црна. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови. 1* Шорцеви . Затворање на врвка. Материјал : Трендовска облека за бебиња, изработена од ткаенина од памучна мешавина, ултра мека, дише и лесна, погодна за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, удобна за носење. Дизајн : комплет за летни шорцеви За бебиња, блок букви со боја на вратот на екипажот со кратки ракави печатена маица со џебен декор шорцеви со цврста боја, шорцеви за бебиња и маица 2 парчиња комплет, едноставен и стилски, на вашето малечко ќе му се допадне на прв поглед. Големина Забелешка : Погоден за новороденчиња момчиња 3-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 години. Прилики : Симпатична облека за шорцеви совршена за секојдневна, секојдневна облека, подарок за роденден на бебе, роденден, семејни собири, одмори, празници, плажа, туш за бебиња, фотосесија за бебиња, забава, играње на отворено итн. Удобен Материјал : новороденото бебе момче маица со кратки ракави и комплет шорцеви е изработено од памучна мешавина, мека и дише, се грижи за кожата на вашето бебе, вашето бебе ќе се чувствува удобно и ладно во лето. Големина и Боја : 3-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 години, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Боја : сина, зелена, кафеава, црна. Симпатичен Дизајн : печатење Со Букви, контрастна боја, врат на екипажот, Летна Маица Со пуловер со кратки ракави за бебиња, еластични секојдневни шорцеви со половината со џебови, дизајн на валани рабови, го прават вашето мало момче попривлечно меѓу неговите врсници. Многу Прилики : кул комплет за летни шорцеви за бебиња за мали деца е совршен за секојдневно носење, секојдневно, забава, дома, на отворено, спортска облека, носење летен камп. Совршен Подарок : Лежерната летна облека за бебиња за бебиња е идеален подарок за вашето дете момче На Роденден, Божиќ, Ден на Децата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата