• Ново
Шомпорт Женски Есенски Лежерен Дуксер Со Јака Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Со Еднобојни Врвови За Пуловер

Шомпорт Женски Есенски Лежерен Дуксер Со Јака Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Со Еднобојни Врвови За Пуловер

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Шомпорт Женски 2023 Fall Лежерен Дуксер Со Јака Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Со Еднобоен Пуловер Топсезона : Лето,Пролет,Fall,Зимски Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женска Пригода : Секојдневно, Секојдневно, Секојдневно, Спорт, Вежбање, Јога, Одење, Трчање Материјал : Полиестерстил : Дуксер, дуксер должина на Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврста Боја/џебови/Врвка За Влечење : Одговара На Големината На Дебелината : Стандардно Како Да Се Мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што Добивате : 1 Еез Жени Information Зимски Дуксерпроизвод Информации : Жените Дуксеризираат. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 53см/20.87" Рамо : 57см/22.44 "Должина : 64см/25.20". ** Ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние ќе ви дадеме 100% поврат.** Драги пријатели, пред да го купите, прво внимателно проверете ја нашата табела со големини.Благодарам! ** Материјал new 2023 ново пристигнување, женски летни есенски дуксери и дуксери се изработени од лесна ткаенина, мека и дише,удобна е наспроти кожата, Прави да се чувствувате удобно и удобно во fall и зима. ** Карактеристики со стилски и елегантен дизајн, овој есенски секојдневен дуксер е дефинитивно задолжителен избор за вашето излегување. Повеќе големини и бои ви овозможуваат да имате повеќе избори. Покрај тоа, ткаенината е изработена од материјали погодни за кожата, што може да направи да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. ** Натпревар жените fall зима 2023 трендовски дуксери од дуксери совршени за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед.Овој врв е суштинска ставка во женскиот кабинет, без разлика дали станува збор за секојдневно секојдневно или патување на отворено, тоа е најдобриот избор за носење. ** Прилики Обични лабави дуксери погодни за излегување,облечени секојдневни, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.оваа летна есенска кошула ве одржува во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе ја носите. ** Добра идеја за подарок оваа есенска модна качулка е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата