• Ново
Зодани Жени Гроздобер Јава Чизми Одење Круг Пети Високи Повик Не-лизга Страна Патент Зимски Чевли Црна 5

Зодани Жени Гроздобер Јава Чизми Одење Круг Пети Високи Повик Не-лизга Страна Патент Зимски Чевли Црна 5

DEN 472.48

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизма За Средно Теле, Чизми За Јавање, Буци Чизми Со Високи Потпетици Тип На Шема : Цврста Боја : црвена, црна, кафеава, темно сива, кафеава (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : материјал за Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Буци, Блокирање : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висок Врв, Средна Сезона На Телиња : Пролет, Fall, зимска пригода : секојдневна, дневна, внатрешна, Надворешна, ПРАЗНИЧНА, РАБОТА, ЗАБАВИ : 1. Горна : Вештачки СТП. Оусол : Анти-лизгачка гума. Погоден за сите сезони.2. Поштенски Високи Чизми : дизајнот На Патент е за повеќето облици на теле што е можно повеќе.3. Чизмите со блокирани потпетици и средно теле ве прават класични и кул. Тие се хит каде и да сте.4. Модните чизми можете да ги носите секаде. Погоден за Секојдневен, Забава, Шопинг, Датум, Патување, Фустан, Пешачење.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Средно Теле (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Карактеристики : Спуштете се подготвени со овие странични чизми со патент средно теле кои имаат лесно вклучување/исклучување и дејство на патент што обезбедува персонализирано вклопување што ќе ве одржи во стил ова доаѓа. Високи Чизми Со буци Потпетици : овие вградени чизми магично ќе им дадат изглед на издолжување на вашите нозе. Тие имаат растеглив стп направен од човекот, тркалезен прст, ниска блок пета и странично затворање на патент. Материјал : овие модни женски чизми се направени од вештачки СТП кои се издржливи, меки и еколошки. Гумениот ѓон отпорен на абење и против лизгање ви овозможува да одите удобно и непречено. Суштински Чизми За Жени : овие женски чизми се претежно неутрални бои, кои совршено одговараат на вашите дневни облеки. Совршен со слаби фармерки, костум, кошули, здолниште. Без разлика дали е свечена или секојдневна облека, може да ве одржува удобни и стилски. Прилики : овие чизми за јавање на средно теле погодни за одмор, канцеларија, интервју, шопинг, забава, клуб, туризам, секојдневен, датира, улица, бизнис, датира, забава, свадба, филм-ноќ, шоу за Пешачење, Божиќ, Ноќта на Вештерките.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата