• Ново
Виада Женски Спортски Градник Поместен Женски Спортски Градник Фитнес Трчање Отпорен На Удари Јога Резервоар Горниот Преден Патент Без Челичен Прстен Удобност Сп

Виада Женски Спортски Градник Поместен Женски Спортски Градник Фитнес Трчање Отпорен На Удари Јога Резервоар Горниот Преден

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Женски Спортски Градник Фитнес Трчање Резервоар За Јога Отпорен На Удари Врвен Преден Патент Без Челичен Прстен Удобност Спортски Карактеристики : 1. товар, без притисок, заштита со висока јачина. истакнување деликатно и елегантно. 2.No челичен прстен, лесен и грациозен удобен и удобен. Удобност без угнетување. 3.No цврстата тока е попогодна, еластичната лента за рамо ефикасно спречува паѓање, висококвалитетниот памук ве прави поудобни. 4.повеќе дише, меки и тенки, удобни крила, донесуваат неограничено искуство со удобност. 5.Ве молиме погледнете ја нашата листа со големини внимателно пред да ја купите. Сезона : Четири Сезонски Пол : Женски Материјали : Најлонстил : Секси И шармантна функција : Основно поставување, лесно трчање и детали за шок стил : беспрекорно/едноделно беспрекорно : Да се мие : Рачно Миење Ладно Што добивате : 3 ПАРЧИЊА Женски Градници Големина : Големина : С Големина : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 70-84см/27,56-33,07" Големина : М Големина : средни Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 85-91см/33.46-35.83" големина : л големина : л големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 92-100см/36.22-39.37" Големина : Xl Големина : X-ГОЛЕМИ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 100-107см/39.37-42.13" големина : Xxl Големина : Xx-Големи Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 биста : 107-114cm/42.13-44.88" големина : xxxl големина : Xxx-големи сад : 14 велика Британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 115-125cm/45.28-49.21" големина : xxxxl големина : xxxx-големи сад : 16 велика Британија : 20 Еу : 46 биста : 126-135см/49.61-53.15" големина : xxxxl големина : xxxxx-големи сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 136-145см/53.54-57.09". МЕК И РАСТЕГЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Беспрекорниот Спортски Градник е изработен од 92% Најлон / 8% Еластан( Спандекс), Мек, Мазен, Удобен и Еластичен Со Високи Перформанси. Дизајн На Шупливи Мрежести Панели : Решетката е зашиена на предната, страничната и задната Страна на Спортскиот Градник За Трчање, Стилски, Мек и Дише, ве одржува ладни и суви. ТРКАЧКИ ГРБ И ШИРОКИ РЕМЕНИ за РАМО : Спортскиот Градник Со широки ремени за рамо може да избегне спортски гребнатини во најголема мера, а исто така може да обезбеди доволно поддршка за вашите гради. ОТСТРАНЛИВИ ЧАШИ : во Внатрешноста На Обложениот Спортски Градник има мали дупки за лесно отстранување или вметнување на влошките на градите. Безжичен И Беспрекорен Дизајн, Широк Еластичен Раб, Мек И Лесен Материјал и Затворање за лесно носење и полетување. СПОРТСКИ ГРАДНИК СО НИЗОК УДАР : Спортскиот Градник за Вежбање е погоден за речиси сите секојдневни Активности како Јога, Пилатес, Тенис, Танцување, Куглање, Џогирање, Трчање, Пешачење, Часови По Фитнес, Вежбање во Теретана. Исто така, добро функционира Како Секојдневен Градник, Градник за Спиење или Постхируршки Градник.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата