• Ново
Инктастични Девојки Мора Да Имаат Голови Со Фудбалска Топка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастични Девојки Мора Да Имаат Голови Со Фудбалска Топка Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Вашиот тим ќе изгледа одлично во Нашите Девојки Мора Да Имаат Голови Со Фудбалска Топка Дете Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичните Девојки Мора Да Имаат Голови Со Фудбалска Топка Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Црн Леопард 2Т. Одличен роденденски подарок за секој љубител на фудбалот. Совршен за првенства или тимски настани. Вашиот тим ќе изгледа одлично во Нашите Девојки Мора Да Имаат Голови Со Фудбалска Топка Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. спортска девојка жени играч љубов омилена забава гол куп шампиони победа игра деца внука внука ќерка гал спорт училиште удар резултат црвена бела сина игра подарок дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата