• Ново
Тешка Моно Екстра Тешка Супер Јасна Риболовна Линија

Тешка Моно Екстра Тешка Супер Јасна Риболовна Линија

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

100 метри Риболов Линија Јасна Мазна Монофиламентна Линија Калем Езерце Езерцакарактеристики : 1.Издржлива монофиламентна линија направена од едно влакно.2.Висококвалитетна конструкција погодна за низа риболовни намени.3.Лесно се справува со одлична линија за нови и средни рибари.4.Дизајниран со некое истегнување, спречувајќи ја куката да ви ја кине устата.Спецификации : Материјал : Најлонзизирана Табела : Големина-ДијаметарПулсирај 0.40.1 мм-3.8 кгсајзе 0.60.12 мм-4.4 кгсајзе 0.80.14 мм-5.1 кгсајзе 1.00.165 мм6.7 кгсајзе 1.20.18 мм7.4 кгсајзе 1.50.2 мм-7.9 кгсајзе 2.00.23 мм8.5 кгсајзе 2.50.26 мм9.3 кгсајзе 3.00.28 мм9.9 кгсајзе 3.50.3 мм-10.6 кгсајзе 4.00.32 мм-12кгсајзе 4.50.34 мм-14кгсајзе 5.00.37 мм-16кгсајзе 6.00.4 мм-17.5 кгсајзе 7.00.45 мм-18.8 кгсајзе 8.00.5 мм-вклучен е 21 кгпак : 1*риболов линија со висока јачина јасна риболовна линија. Мал дијаметар Јужна Наведнуваат риболов линија. Висока јачина на јазолот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата