• Ново
Сузика Интелигентно Убивање Комарци И Електронски Бришач За Комарци 2-Во-Рачен Електричен Шок Млаз За Комарци На Полнење Лилјак Убиец На Комарци

Сузика Интелигентно Убивање Комарци И Електронски Бришач За Комарци 2-Во-Рачен Електричен Шок Млаз За Комарци На Полнење Лилјак

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Карактеристики : . Убивање комарци И Електронски Млаз За Комарци 2-во-1 : автоматско убивање комарци за 400nm ултравиолетови ноќе кога ќе го ставите на ѕид, или рачно го држевте млазот за убивање комарци. Интелигентно Убивање Комарци : користење технологија за конверзија на фреквенција за привлекување комарци да летаат до високонапонската мрежа и да ги убијат, што е и до човечкото тело. Убивање Комарци На Физички Начин и Погодно : со моментален напон ОД 3500 V, може ефикасно да убие комарци и други летечки инсекти. 3-слој Нето Дизајн : заштитни безбедносни мрежи од двете страни и електрична шок мрежа со висока густина во средината. Тоа само убива комарци и не ве повредува, што е и сигурно. Литиумска Батерија Работи : по полнењето, може постојано да се користи за 6-8 часа. рачниот електричен бришач има силен ефект на убивање комарци, што ви олеснува да ги отстраните комарците. Спецификации : . Боја : Зелена / Бела (Опционално). Материјал : . Моќност : 2 W. Влез : DC5 V1 A. USB Полнење : 4 H. Литиумска Батерија : 1000m Ah. Големина на предметот : 525 * 218 * 12мм / 20.67 * 8.58 * 0.47 во. Тежина на предметот : 250гр / 8,81 мл. Тежина на пакетот : 300гр / 10,58 мл. Големина на пакетот : 53 * 22 * 3.5 цм / 20.87 * 8.66 * 1.37 во. Пакување Листа : . 1 * Комарец Бришење. 1 * Кабел За Полнење Убивање Комарци И Електронски Бришач за Комарци 2-во-1 : автоматско убивање комарци за 400nm ултравиолетови ноќе кога ќе го ставите на ѕид, или рачно го држевте бришачот за убивање комарци. Интелигентно Убивање Комарци : користење технологија за конверзија на фреквенција за привлекување комарци да летаат до високонапонската мрежа и да ги убијат, што е и до човечкото тело. Убивање Комарци На Физички Начин и Погодно : со моментален напон ОД 3500 V, може ефикасно да ги убие комарците.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата