• Ново
Женски Основни Скокачи За Плетење Врвови На Екипажот Врат Со Долг Ракав Еднобојни Тенки Тесни Џемпери За Пуловер За Жени

Женски Основни Скокачи За Плетење Врвови На Екипажот Врат Со Долг Ракав Еднобојни Тенки Тесни Џемпери За Пуловер За Жени

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76см/40.94 "Ракав : 60см/19.29 " Должина : 54см/29.53". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80см/42.91 "Ракав : 61см/19.69 " Должина : 55см/30.31". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 84см/44.88 "Ракав : 62см/20.08 " Должина : 56см/31.10". Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 88см/46.85" Ракав : 63см/20.47 "Должина : 58см/31.89" Ткаенина : Мек плетен врв што дише во лабава форма, секојдневен v врат/ врат/ врат на екипажот, што сите може да направи да изгледате тенок, лабавиот стил е пријателски за разни облици на телото,неверојатно искуство со абење. Натпревар : дизајнот на стилот е модерен и привлечен, стил со потресени тексас панталони и патики или високи потпетици за да го комплетирате вашиот шик изглед. Ќе бидете пошармантни и поженствени во fall и зима кога ќе го носите овој џемпер. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ-Носете Го Овој Џемпер Во Студени Денови со Тексас Фармерки. Овој Едноставен Џемпер Дефинитивно Ве Тера Да Излезете. Џемперот Додава Женски Шарм Во Пар Со Секојдневни Панталони, Патики. Спарете Се Со Панталони За Да Создадете Врвен Комплет За Носење Салон Што Можете Да Го Носите Во И Надвор Од Куќата. Тоа е Одлична Идеја За Подарок за вашата сопруга или ќерка. Измијте Се Препорачува Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Quessive service qurve прво се придржуваме до клиентот. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата