• Ново
Ичуани Жените Паѓаат Блузи, Клиренс Модни Жени Обични Долги Ракави Печатени О-Вратот Блуза Дами Маица Блузи

Ичуани Жените Паѓаат Блузи, Клиренс Модни Жени Обични Долги Ракави Печатени О-Вратот Блуза Дами Маица Блузи

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Мода Жени Секојдневен Долг Ракав Печатени О-Вратот Блуза Дами Маица Блузи информации За Производот : Карактеристики : Секојдневен, Долги Ракави Блуза, О-Вратот,Маица, Жени Блузи ,umn и Пролет . Материјал : Полиестер, Памук.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Оваа Долга Кошула Со Ракави Е Многу Удобна,Може Да биде Одлична под јакни или сама, носена со потпетици или станови,токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава,Плажа, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. ШТО добивате : 1пц Женска Маица. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина Рамо Ракав XXXXXL 20 24 50 122cm/48.03" 67cm/26.38" 47cm/18.50" 63cm/24.80" Големина : XXXXXL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 122cm/48.03" Должина : 67cm/26.38" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 63СМ/24.80" ичуани жени паѓаат блузи, дозвола модни жени секојдневен долг ракав печатени о-вратот блуза дами маица блузи. Уникатни Карактеристики : Дами Пролет Fall Лесна Тесна Кошула Туника Пеплум Врв / Долг Надуен Ракав / Чадени Ливчиња Манжетни И Биста / Бохо Цветен Принт / Рафли Полите / Тенок Фит / Секојдневен Моден Тренд / Затворање На Копчиња Одзади / Мек Лесен Шифон Материјал. Пријатна Ткаенина : Врвовите На Блузата Со Долги Ракави Користат Удобен Полиестер, Поудобен За Носење И Пријателски Настроен Кон Кожата. Врвовите На Туниката Се Лесни, Ви Носат Крајно Искуство Со Носење. Овие Цветни Кошули Совршено Одговараат За Пролет, Fall И Носат Како Шик Слој Во Палтото Или Јакна Во Зима. Шик Дизајн : Надуените Ракави Се Пријателски Настроени Кон Нашите Раце; Чадените Манжетни И Испакнатиот Раб Додаваат Елегантен Женски Допир; Класичниот Кружен Врат Ја Прави Оваа Кошула Поразновидна; Еластичниот Чаден Висок Струк Ги Подобрува Облините На Вашето Тело И Го Крие Стомакот. Препорачана Колокација : Кошула Со Туника Со Цветен Принт Совршена Со Вашите Омилени Хеланки, Слаби Фармерки, Шорцеви И Така Натаму. Или Можете Да Го Носите Со Палто, Хеланки И Чизми До Глуждот За Студените Есенски Ноќи. Погодна Пригода : Сладок И Симпатичен Врв Од Пеплум. Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Канцеларија, Училиште, Шопинг, Плажа, Состанок, Одмор, Патување, Работа, Состаноци Итн. Погоден за Секојдневен Секојдневен Изглед и Какви било Свечени Прилики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата