• Ново
Машки Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави За Вежбање Во Теретана Џогирање Суво Вклопување, 3-Пакување

Машки Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави За Вежбање Во Теретана Џогирање Суво Вклопување, 3-Пакување

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Дехору-Машка Маица За Вежбање Со Суво Вклопување Со 3 пакувања,изработена Со полиестерска ткаенина, оваа активна спортска маица со кратки ракави напојувана од нашата технологија против смрдеа за да ја скрши потта, брзо се суши и ја апсорбира влагата додека сеуште останува свежа за време на вежбањето. ①Материја е направена Со полиестерска ткаенина, овие активни спортски маици со кратки ракави напојувани од нашата технологија против смрдеа за да ја скршат потта, брзо се сушат и ја апсорбираат влагата додека сеуште остануваат свежи за време на вежбањето.Свиленкаста мека со дише, Оваа Маица е задолжителна при вежбање. ●Паметен Дизајн●Овие Маици се designedономски дизајнирани со раглански ракави, редовното вклопување ве прави поудобно .Екипажот-вратот обезбедува нестриктивно вклопување за издржливост. €Слободен Потег_ страна сплит хеманд и фестонирам опашка дизајн создава уникатен ефект врз облеката. Дното на раковината ја подобрува покриеноста и обезбедува максимална флексибилност, овозможувајќи ви слобода на движење. ●Еластично Истегнување●Додадете еластични влакна за истегнување и до кожата без притискање, максимален опсег на движењеандан и задржување на обликот. ①Погодна За Секоја Пригода. Оваа Маица е совршена комбинација на удобност и перформанси за џогирање,фитнес,возење велосипед,качување по карпи или секојдневно секојдневно носење за да ви биде удобно од ден на ден.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата