• Ново
Те Сакам Мамо Примамлива Убавина Ѓердан Порака Картичка

Те Сакам Мамо Примамлива Убавина Ѓердан Порака Картичка

DEN 575.84

Износ
Това е достапна

"Те Сакам Мамо, без разлика низ што поминуваме, колку и да се расправаме, секогаш знам, на крајот, секогаш ќе бидеш тука за мене."Стопете го нејзиното срце со овалуживачки подарок за ЃЕРДАН ЗА УБАВИНА! Приврзокот во форма на ситна лента е завршен со 14к бело злато над нерѓосувачки челик и е украсен со вкусни јасни кристали опкружени со пенлива кубна Цирконија со круг од 7 мм.Прилагодливиот кабелски синџир овозможува ѓерданот да се носи во должина од 18" до 22". Овој ѓердан е еден од нашите најпродавани! Бидете сигурни ДА ја добиете ВАШАТА СЕГА!Димензии на производот• * Висина : 0,8 " (20мм) х Ширина : 0,4 "(10мм)• 7мм кубна цирконија• 18"-22" прилагодлив кабелски синџир со затворач од јастог Стопете го нејзиното срце со овој ПРИМАМЛИВ подарок за ѓердан ЗА УБАВИНА!. Приврзокот во форма на ситна лента е завршен со 14к бело злато над нерѓосувачки челик и е украсен со вкусни јасни кристали опкружени со пенлива кубна Цирконија со круг од 7 мм. Прилагодливиот кабелски синџир овозможува ѓерданот да се носи во должина од 18" до 22".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата