• Ново
Инктастична Џиџи Девојка Диносаурус Подарок Мало Дете Девојка Маица

Инктастична Џиџи Девојка Диносаурус Подарок Мало Дете Девојка Маица

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Девојката на џиџи мало дете маица подарок за внука има симпатична девојка од диносаурус трицератопс. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастична Девојка Џиџи Диносаурус Дете Краток Ракав Маица Женски Фудбал Розова И Бела 3Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. џиџи џигис внука внуци трицератопс подарок дете дете од предучилишна возраст детска облека хвс.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата