• Ново
Марк Фелдштајн Зимска Кардинална Песна Розова Црвена Празник Виси Ѕиден Часовник, Зимска Кардинална Песна Виси Ѕиден Часовник Е шармантен часовник со ил

Марк Фелдштајн Зимска Кардинална Песна Розова Црвена Празник Виси Ѕиден Часовник, Зимска Кардинална Песна Виси Ѕиден Часовник

DEN 351.20

Износ
Това е достапна

- _- Зимска Кардинална Песна Виси Ѕиден Часовник е шармантен часовник со илустрација на зимски кардинал; за да додадете амбиент, секој час го најавува прекрасна Кардинална песна што ќе ја донесе пустината во вашиот дом. Часовникот е направен од акрилик со розова црвена завршница; Потребни се 3a батерии (не се вклучени). Ѕидниот часовник мери приближно 8 х 8 х 1,7 инчи; сензорот За Светлина ги деактивира песните кога просторијата е темна. Совршен за ѕид или десктоп, користејќи го вградениот штанд. Бродови во заштитно пакување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата