• Ново
Glookwis Девојки Кожа Чевли Лизга На Фустан Чевли Ниска Пета Станови Деца Повик Дише Мокасина Удобност Круг Пети Мокасини Црна 2Y

Glookwis Девојки Кожа Чевли Лизга На Фустан Чевли Ниска Пета Станови Деца Повик Дише Мокасина Удобност Круг Пети Мокасини Црна

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Станови, Кожени Чевли, Чевли За Облекување, Мокасини Тип На Шема : Еднобојна : Бела, црна (По Избор)Големина : САД 7С, САД 9С, САД 10С, САД 11С, САД 11.5 Ц, САД 12С, САД 13С, САД 1Ј, САД 2Ј, САД 2.5 И (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол Материјал : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Буци : Лизгајте На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, fall, зимска Пригода : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Мекиот и мазен горен дел ги одржува овие чевли дише и пријателски за кожата, што му нуди на детето совршено вклопување.2. Лесен за носење. Лизгањето на мокасините ги прави лесни за качување и исклучување, погодни за разни типови стапала и се грижат за зглобовите на децата.3. Безбедност и Нелизгање. Гумените стапала и Меката Влошка за задебелување ги штитат вашите стапала од повреда од карпи и остри предмети.4. Оваа рамна чевли оди добро со фустан, фармерки, шорцеви, облечени или секојдневни панталони. Тие се идеален избор за училиште, перформанси, униформа, секојдневно одење, семејна забава, цветна девојка за свадба или патување.Содржина на пакетот : 1 Пар Мокасини (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● УДОБНО е овој кожен мокасин изработен од стп кожа, мек, флексибилен и мала тежина. Тие се супер удобни за секојдневно носење. ●ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ●Изработени Од Водоотпорни Материјали, познато е дека овие чевли се пријателски расположени за чистење. Сладок дизајн на лак, мода и убав изглед. ●Нелизгачки + Анти-судир, цврст, густ и издржлив гумен ѓон кој обезбедува добра поддршка, обезбедува максимална удобност. €ПОГОДНОСТ овие буци чевли со мокасини со ниски потпетици прифаќаат лизгање на дизајнот на затворање, лесни за носење, полетување и одложување самостојно. ①ПРИЛИКА овие чевли за облекување мокасини може да се користат како чевли за забави, чевли за фотографии, чевли за училишен фустан, секојдневна свечена облека дури и секојдневна употреба. Совршен за сите формални и неформални прилики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата