• Ново
Женски Градник Од Тантела Без Челичен Прстен Тенок Градник Печатење Со Пруги Дише Собира Долна Облека Удобност Градник Градник Градник

Женски Градник Од Тантела Без Челичен Прстен Тенок Градник Печатење Со Пруги Дише Собира Долна Облека Удобност Градник Градник

DEN 271.04

Износ
Това е достапна

Големина На чаша : 36/80БЦ Горна Биста : 80-94см/31,50-37,01" Под Биста : 75-80см/29,53-31,50" Соодветна тежина(кг) : 45-55 Големина На Чаша : 38/85БЦ Горна Биста : 85-98см/33,46-38,58" Под Биста : 80-85см/31,50-33,46" соодветна ТЕЖИНА(КГ) : 55-63 големина на чаша : 40/90бц горна биста : 90-104см/35,43-40,94" под биста : 85-90см/33,46-35,43" СООДВЕТНА ТЕЖИНА(Кг) : 60-68 големина на чаша : 42/95бц горна биста : 95-108см/37,40-42,52" под Биста : 90-95СМ/35,43-37,40" соодветна тежина(кг) : 68-80 Без челичен прстен тенки жени градник печатење со пруги дише собира удобност за долна облека карактеристики : компресивни спортски градници За Жени Нема да се движат И нема силни . Компресија градник пост пред затвори градници е направен од мека кожа пријателски ткаенина со безжичен дизајниран. Предниот затворач градници за жени пред затворање градник обезбедува нашиот пост оп градник со мазна . Нашиот градник за зголемување на постот го спречува вашето тело да се поти или иритира. Чувајте го тоа едноставно, но поддршка со дизајнот на жица градник на жените и плус удобност од . Широките ремени за рамо сигурно ќе останат ставени благодарение на поцелосниот грб обезбедувајќи целокупно измазнување. Целосна покриеност наредени чаши на овој пред затворање градник функција зашиени поддршка да ласкаат вашиот додека широк растеглив бенд помага да се непријатно навивам. фитилната ткаенина ве одржува да се чувствувате ладно и свежо. 95% Најлон, 5% Спандекс Машина За Перење кадифен обложена кука и затворање пред очите за гардероба разноврсност И леснотија На облекување Сезона : Четири Сезони : Женски Повод : Дома,Спортски Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење Со Пруги : Секојдневно,Како Да се мие : Ладно Миење На Рацете што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека weight(kg)36/80 BC80-94cm/31.50-37.01"75-80cm/29.53-31.50"45-5538/85 BC85-98cm/33.46-38.58"80-85cm/31.50-33.46"55-6340/90 BC90-104cm/35.43-40.94"85-90cm/33.46-35.43"60-6842/95 BC95-108cm/37.40-42.52"90-95cm/35.43-37.40"68-80cup Големина : 36/80 BCUpper Биста : 80-94cm/31.50-37.01"Под Биста : 75-80cm/29.53-31.50"Соодветна тежина(кг) : 45-55cup Големина : 38/85 BCUpper Биста : 85-98cm/33.46-38.58"Под Биста : 80-85cm/31,50-33,46"соодветна тежина(Кг) : 55-63чаша големина : 40/90бкупер Биста : 90-104см/35,43-40,94"под биста : 85-90см/33,46-35,43"соодветна тежина(кг) : 60-68чаша големина : 42/95бкупер Биста : 95-108см/37.40-42.52"под биста : 90-95см/35.43-37.40"соодветна тежина(Кг) : 68-80 спортски градници : градник за вежбање со вкрстен крст, среден потпорен кроп топ со повеќекратно носење, вкрстени ремени за грб јога градници, вкрстен Оглавник градник за вежбање, дебел ремен за да добиете поголема поддршка. Поместен Спортски Градник : Вкрстен атлетски градник со отстранливи влошки, безжичен потпорен спортски градник, практично прилагодување, обложен резервоар обезбедува дополнителна покриеност и поддршка за градите. Вкрстени Врвови За Вежбање : спортски градник со компресија v-деколте со баласт, мека ткаенина со путер, дише, брзо сушење и отстранување на пот. Прилика : црниот спортски резервоар за градник е Одличен За јога, теретана, пилатес, тренинг за сила, танц, вежбање, возење велосипед, тенис и секојдневно носење. Ве молиме погледнете ја нашата детална табела со големини. Нега За Перење : Миење Раце.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата