• Ново
Комплет за суспензија Линкови За Крај На Предната Лента за Нишање погодни за 1998 година-За Форд Краун Викторија, 1998 година-За Линколн Таун Кар, 1998 година - За Меркур Г?

Комплет за суспензија Линкови За Крај На Предната Лента за Нишање погодни за 1998 година-За Форд Краун Викторија, 1998 година-За

DEN 3891.68

Износ
Това е достапна

Фитмент. 1998-2002 За Форд Краун Викторија. 1998-2002 За Линколн Таун Автомобил. 1998-2002 За Меркур Гранд Маркиз. Забелешки. Ве молиме проверете го описот или користете ја паѓачката лента година/марка/модел и заменливи броеви на делови за да ја потврдите компатибилноста пред купувањето. ПРЕДНОСТ-Нашите производи претрпеа екстремно влијание, абење и тестирање на замор за да помогнат да се обезбеди квалитет и издржливост. ФУНКЦИЈА - Управувачките Шипки за Нишање гарантираат дека лентата за нишање ги поврзува контролните краци од двете страни на возилото, намалувајќи го потпирањето и тркалањето додека свиоци. ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА-ве Молиме проверете го описот или користете ја годината,направете,модел за да ја потврдите компатибилноста. ШТО ДОБИВАТЕ - 2 К8953 Предна Лента За Нишање Крајна Врска. УСЛУГА-ние обезбедуваме една година гаранција услуга. Одговара Изберете : 1999-2002 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ ЛС 8 Цил 4.6 Л 1998-2002 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА ПОЛИЦИСКИ ПРЕСРЕТНУВАЧ 8 Цил 4.6 Л 1998-2002 ЛИНКОЛН ГРАДСКИ АВТОМОБИЛ ПОТПИС 8 Цил 4.6 Л 1998 МЕРКУР ГРАНД МАРКИЗ ЛС/ОГРАНИЧЕН 8 Цил 4.6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата