• Ново
Ауфмер Се Занимава Со Дуксери За Жени Плус Големина Женска Кафеава Мечка Дуксер Зимски Дуксер Со Долги Ракави Чанта За Личност Есенска Облека

Ауфмер Се Занимава Со Дуксери За Жени Плус Големина Женска Кафеава Мечка Дуксер Зимски Дуксер Со Долги Ракави Чанта За Личност

DEN 527.84

Износ
Това е достапна

Женска Кафеава Мечка Качулка Зимска Долга кошула Карактеристики На Личноста На Дуксерот : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење,, 3.Уникатниот дизајн ве прави поубави 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени,девојка Прилика : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза+1 парчиња Големина На торба САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Рамо ХХХХХХ-Големи 16 20 46 136см/53.54" 62cm/24.41" 61cm/24.02" 68cm/26.77" големина : Xxxxl Големина : Xxxx-Големи сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 Биста : 136cm/53.54" рамо : 62cm/24.41" Ракав : 61cm/24.02" ДОЛЖИНА : 68cm/26.77" може не Се намалува Во Ладно Перење, Ниска Топлина Фен. ● Американски стил за сите возрасти. ●Врвката за влечење на хаубата може да се повлече цврсто за да се задржи ветрот надвор во студените пролетни/есенски/зимски денови. ● Добра дебелина и топлина за поладни денови на пролет или fall. ®Издржлив, исто така може да го натопи во топка и да го стави во мојата торба и сепак да го носи подоцна. ● Точно по големина, удобно вклопување и совршено за надворешна облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата