• Ново
Кардигани За Жени Трендовски Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Палто Зимска Јакна Розова

Кардигани За Жени Трендовски Плус Големина Копче Кадифен Блузи Качулка Лабава Кардиган Палто Зимска Јакна Розова

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА. 24 часовен одговор на линија. НЕКОЈ ПРАША. П : Како да ја изберете големината?. О : нашата облека Е Со Азиска ГОЛЕМИНА, ви предлагаме да купите поголема големина, подобро да ја изберете соодветната големина според табелата со големини на сликата или описот, ве молиме не избирајте ја големината препорачана од "ВОДИЧ за ГОЛЕМИНА", за да избегнете купување несоодветна големина. П : колку време обично трае за испорака?. О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 10-20 дена. П : што треба Да направам ако наидам на логистика и проблеми со производот откако ќе купам производ. О : ако наидете на проблеми во логистиката транспортот и квалитетот на производот по купувањето, ве молиме прво контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за да ги објасните вашите проблеми, ние ќе одговориме во рок од еден ден и ќе го обезбедиме соодветното решение. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ИЗБОРОТ НА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА, ВИ ПОСАКУВАМ ДОБАР Шопинг Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 104см/39.37" Ракав : 60см/23.23" Рамо : 44см/16.93" Должина : 71см/27.56" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108см/40.94" Ракав : 61СМ/23.62" РАМО : 45см/17.32" ДОЛЖИНА : 72СМ/27.95" големина : л сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 112см/42.52" ракав : 62см/24.02" рамо : 46см/17.72" ДОЛЖИНА : 73СМ/28.35" големина : xl сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 116СМ/44.09" Ракав : 63СМ/24.41" Рамо : 47см/18.11" должина : 74см/28.74" големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 120см/45.67" РАКАВ : 64СМ/24.80" Рамо : 48см/18.50" Должина : 75 CM/29.13" ГОЛЕМИНА : Xxxl Сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 124cm/47.24" ракав : 65cm/25.20" рамо : 49cm/18.90" должина : 76cm/29.53" големина : Xxxxl САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 еу : 48 биста : 128cm/48.82" ракав : 66СМ/25.59" РАМО : 50см/19.29" ДОЛЖИНА : 77СМ/29.92" големина : хххххл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 БИСТА : 132см/50.39" ракав : 67см/25.98" Рамо : 51СМ/19.69" должина : 78см/30.31" кардиган За Женска женска облека ЖЕНСКИ ЏЕМПЕРИ ЛЕСЕН ЛЕТЕН КАРДИГАН Бел Кардиган ЗА ЖЕНИ ДОЛГИ КАРДИГАНИ ЗА ЖЕНИ. црн кардиган за жени исечен фустан црн кардиган за жени лесен плус големина црн кардиган за жени црн кардиган со кратки ракави за жени со џебови џемпери за жени црн кардиган со 3/4 ракави за жени облечен за фустан кардиган за жени. Женски кардигани Лесен : Супер мек и лесен плетен џемпер кардиган нуди удобно чувство. Материјал : Изработен од квалитетна ткаенина од памучна мешавина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, добар за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, шопинг и секојдневен живот итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата