• Ново
Студентски Калкулатор Канцелариски Калкулатор Пренослив Калкулатор Со Двојно Напојување За Ранци Чанти Чанти

Студентски Калкулатор Канцелариски Калкулатор Пренослив Калкулатор Со Двојно Напојување За Ранци Чанти Чанти

DEN 1802.72

Износ
Това е достапна

Карактеристики : Брза Пресметка : овој калкулатор е задолжителен за дома, училиште или канцеларија и игра важна улога во помагањето брзо и лесно да ги пресметате броевите.Лцд-Дисплеј Монитор : дизајнот има голем и светол лцд-дисплеј, така што лесно можете да пресметате броеви.Лесна : структурата е многу компактна и лесна и лесна за носење кога е потребна. Може да се стави во торба или џеб без да зазема премногу простор.Премиум Материјал : Изработен од квалитетен абс материјал, со одлична издржливост, стабилност и долг век на употреба.Големо Копче : Големо нелепливо пластично копче ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, нудат точно позиционирање и удобна текстура.Спецификација : Материјал : Апсиза : Прибл. 10,9*16,6 см/4,29*6,54 инчни забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете. Брза Пресметка : овој калкулатор е задолжителен за дома, училиште или канцеларија и игра важна улога во помагањето брзо и лесно да ги пресметате броевите. Лцд-Дисплеј Монитор : дизајнот има голем и светол лцд-дисплеј, така што лесно можете да пресметате броеви. Лесен и Удобен : калкулаторот е компактен по големина што е лесно за нас да го земеме со нас, што го прави исклучително компактен, пренослив и лесен. Фин Материјал : калкулаторот е направен од фина абс пластика, која е цврста, издржлива и не е лесна за кршење. Овој практичен калкулатор е идеален избор за вас. Големо Копче : Големо нелепливо пластично копче ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, нудат точно позиционирање и удобна текстура.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата