• Ново
Далечински Управувач На ТВ За Телевизија Визио М470СВ

Далечински Управувач На ТВ За Телевизија Визио М470СВ

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Ова е генерички/небрендиран далечински управувач кој не е поврзан со производителот НА опрема ДЕХА (ОЕМ) на кој било начин. Овој производ работи на компатибилна опрема. Со купување на овој производ вие експлицитно се согласувате и се подразбира дека производот што го купувате не е оем производ, ниту пак се поставува да се рекламира за да биде оем единица. Далечински Управувач ДЕХА ТВ За Телевизија Визио М470СВ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата