• Ново
Аниме Црна Детелина Ноел Силва светилка 3Д Ноќна Светлина Декор Светилки За Детска Спална Соба Декор Осветлување Роденден Божиќ Подарок кревет светилка

Аниме Црна Детелина Ноел Силва светилка 3Д Ноќна Светлина Декор Светилки За Детска Спална Соба Декор Осветлување Роденден Божиќ

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Информации за производотимето На производот : 3д Аниме ЛЕД Ноќно Светло : Пакет За Декорација На Биро/Маса Вклучете : Упатство за Употреба * 1ремотон * 1аниме Акрилен Лист * 1абс Држач За Материјална Светилка * 1усб Кабел * 1атрибути : Поради процесот на ласерско гравирање, декоративната светлина има јасна шема. Светли бои и автоматска промена на бојата се погодни за празнични прослави. Може да има мала разлика во бојата поради светлината и екранот.Известување : УСБ-интерфејсот е лесен за употреба, како УСБ-адаптер за напојување, компјутер, банка за напојување, лаптоп, полнач за мобилни телефони и кој било друг СО USB конектор. Аниме Црна Детелина Ноел Силва светилка 3Д Ноќно Светло Декор Светилки За Детска Спална Соба Декор Осветлување Роденден Божиќ Подарок кревет светилка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата