• Ново
Хунпа Без Жица Нараквици За Жени Низок Грб Градник Чипка Сјајна У Форма Градник Без Грб Носете Со Фустани Со Низок Грб

Хунпа Без Жица Нараквици За Жени Низок Грб Градник Чипка Сјајна У Форма Градник Без Грб Носете Со Фустани Со Низок Грб

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

98"должина (Со Исклучок на ремени за рамо) : 22см/8.Соберете тип на чаша, носете долна облека, проширете и страничниот сооднос, стабилен и не .Кабриолет ремените за прилагодување на 3 може да се претворат во скалести, редовни и без грб стилови, погодни за секој фустан со низок крој, резервоар, маичка без грб, венчаница без грб и матурска облека, може да се користат како секојдневен градник.Големина : И Традиционална Големина На Градник : 70абц Подбуст (Една Предна Должина) : 27см/10.48"Големина : Мтрадиционална Големина На Градник : 75абкундербуст (Единечна Должина На Предната страна) : 28см/11.48"M75 ABC28cm/11.Големина традиционална Големина На Градник (Една Должина На Предната Страна)Долна Биста (Максимална Должина На Задниот Ремен)Должина (Со Исклучок На Рамото Straps) S70 ABC27cm/10.63"Подбуста (Максимална Должина На Задниот Ремен) : 63см/24.06"XL85 ABC34cm/13.06" големина : Xl Традиционална Големина На Градник : 85абц долна Биста (Единечна Должина На Предната Страна) : 34см/13,39" подбуста (максимална должина на ременот за грб) : 70см/27,56" должина (со исклучок на ремени за рамо) : 24см/9,45" женски градник со низок грб чипка сјајна У Форма Без Грб Носете Градник Со Долен грб СО Фустани со Низок грб Карактеристики : 82% најлон, 18% Спандекс Копчиња Затворањеу Облик Назад Мазна тенка Чаша, истегнете Се Чипка Полите Ткаенина, Двојно ГРАДИ 4 Виси Токи.56"должина (со Исклучок На Ремени За Рамо) : 24cm/9.Сите Прилики Одлични За длабоко деколте или долниот дел на грбот без грижа за ситуација, градник за разноврсна гардероба! Не е дизајниран да се носи без прерамки.МЕК МАТЕРИЈАЛ Изработен од најлон и спандекс, материјалот што е пријателски за кожата е нежен за вашето тело.02"Долна Биста (Максималната Должина На Грбот Ремен) : 66см/25.63" Подбуста (Максимална Должина На Задниот Ремен) : 63см/24.06"Големина : Xltradional Големина На Градник : 85abcunderbust (една предна должина) : 34cm/13.45" изработен е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржлив за секојдневно носење.02" Долна Биста (Максималната Должина На Задниот Ремен) : 66СМ/25. Поради разликите во компјутерските монитори, наведените може да не ги одразуваат вистинските бои.20" Подбиста (максимална должина на задниот ремен) : 68см/26.80"Должина (Со Исклучок На Ремени за Рамо) : 19см/7.77" ДОЛЖИНА (Со Исклучок На Ремени за Рамо) : 23см/9.66" големина : Л Традиционална Големина На Градник : 80абц подбуст (една предна должина) : 31см/12. Преклопувањето не се деформира.39"подбиста (Максималната Должина На Задниот Ремен) : 70cm/27.20"подбиста (максимална Должина На Задниот Ремен) : 68см/26. Стилски и мода ве прават попривлечни.Водич големина Ова е секси млади дами низок грб градник, ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата.ПОВЕЌЕКРАТНОТО НОСЕЊЕ Доаѓа со целосно прилагодливи и кабриолет ремени, лесно е да го прилагодите вашето најдобро вклопување и да се префрлате помеѓу класичен, оглавник или дури и да бидете заменети со проѕирни ремени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата