• Ново
Инктастичен Пингвин Со Сина Врвна Капа Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

Инктастичен Пингвин Со Сина Врвна Капа Подарок Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Пингвин Со Сина Врвот Шапка За Новороденчиња Ползавец. Инктастичен Пингвин со Сина Врвна капа Новороденче Боди Со Кратки Ракави Унисекс Вајт И хедер со Уши 6 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. пингвини глупо фенси танцување мавтајќи високи пет божиќ симпатична дете дете деца едно парче новороденче ползавец.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата