• Ново
Жени Лабави Карго Панталони Секојдневни Џогери Со Широки Нозе Со Цврста Боја Панталони Со Повеќе Џебови За Улична Облека

Жени Лабави Карго Панталони Секојдневни Џогери Со Широки Нозе Со Цврста Боја Панталони Со Повеќе Џебови За Улична Облека

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Жени Лабави Карго Панталони Секојдневни Џогери Со Широки Нозе Со Цврста Боја Панталони со Повеќе Џебови за Улична Облека. Карактеристики. Цврста боја, товарни панталони со повеќе џебови, мува со патент и копчиња, лабав дизајн, без чувство на стегање при носење, совршено вклопување за вашите облини, обични женски панталони за џогирање со широки нозе улична облека. Погоден за секојдневен, секојдневен живот, хип хоп, училиште, работа, канцеларија, забава, ноќен клуб, клуб, состаноци, фотографија, шопинг, патување, на отворено итн. Големина (см)/(инч)tttttttttttt Length : t103t/t40, 55 пресврт : t76t/t29, 92 t Hip : t101t/t39. 76 . Мt Length : t104t/t40, 94 пресврт : t80t/t31, 50 t Hip : t105t/t41, 34 . Lt Length : t105t/t41. 34 пресврт : t84t/t33. 07 t Hip : t109t/t42. 91 . XLt Length : t106t/t41. 73 пресврт : t88t/t34. 65 t Hip : t113t/t44. 49 . Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Цела Сезона. Шема : Цврста Боја. Големина : С, М, Л, ХЛ. Боја : Црна, Бела, Кафеава, Сива, Каки, Армиска Зелена, Сина, Портокалова. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Женски Панталони. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Лесно Се Совпаѓа : женските секојдневни карго панталони можат совршено да се спојат со вашиот омилен кроп топ, маица, резервоар, камизола, дуксер, дуксер, јакна, чизми или патики за спортски изглед. Стилски Дизајн : Еднобојни, товарни панталони со повеќе џебови, мува со патент и копчиња, лабав дизајн, без чувство на стегање при носење, совршено вклопување за вашите облини, обични женски панталони за џогирање со широки нозе улична облека. Големина и Боја : С, М, Л, ХЛ, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Бојата : црна, бела, кафеава, сива, каки, армиска зелена, сина, портокалова. Многу Прилики : женските товарни панталони со широки нозе се погодни за секојдневни, секојдневни, хип хоп, кампување, спорт, училиште, канцеларија, трчање, пешачење, клуб, забава, запознавање, шопинг, патување, на отворено и така натаму. Удобен Материјал : лабавите секојдневни панталони за џогирање за жени се изработени од полиестер, кој е пријателски за кожата и мек, лесен и дише, што ве одржува удобно во текот на целиот ден.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата