• Ново
Бинпурен Топол Палто За Миленичиња Цртан Филм Печатење Со Качулка Копче Јакна За Куче Мачка Дебел Удобен Зимски Елек

Бинпурен Топол Палто За Миленичиња Цртан Филм Печатење Со Качулка Копче Јакна За Куче Мачка Дебел Удобен Зимски Елек

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Топло Пет Палто Цртан Филм Печатење Со Качулка Копче Јакна За Куче Мачка, Дебел Удобен Зимски Елек. Големина (см) : . 8 Биста : 30 Назад : 20. 10 Биста : 35 Назад : 24. 12 Биста : 40 Назад : 27. 14 Биста : 45 Назад : 31. 16 Биста : 48 Назад : 36. 18 Биста : 54 Назад : 40. Големина (инч) : . 8 Биста : 11.81 Назад : 7.87. 10 Биста : 13.78 Назад : 9.45. 12 Биста : 15.75 Назад : 10.63. 14 Биста : 17.72 Назад : 12.20. 16 Биста : 18.90 Назад : 14.17. 18 Биста : 21.26 Назад : 15.75. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификација : . Материјал : Памук. Боја : Сина, Црвена. Големина : 8, 10, 12, 14, 16, 18. Содржина На Пакетот. 1 х Пет Капут. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од памук. Ткаенина што апсорбира пот. Супер мека. Удобно и дише за носење. Нема да ја повреди кожата на миленичето. СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН : цртан филм печатење качулка копче топла јакна прави бебе миленичиња шармантна и симпатична. ОПЦИЈА СО ШЕСТ ГОЛЕМИНИ : 8, 10, 12, 14, 16, 18. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Погоден за домашни миленици од секаква тежина. КОРИСНО : Мекиот дебел внатрешен обложен слој нуди голема топлина и удобност,но нема да го ограничи одењето на домашните миленици. ЧУВАЈТЕ СЕ БЕЗБЕДНИ : го чува стомакот на вашите кучиња од снег, лисја или други надворешни елементи благодарение на добрата покриеност на стомакот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата