• Ново
Бебе Мастило Рампа, Трајни Спомени Значајни Лесно Чистење Бебе Стапало Мастило Рампа Со Хартија За Бебиња Црно Мастило

Бебе Мастило Рампа, Трајни Спомени Значајни Лесно Чистење Бебе Стапало Мастило Рампа Со Хартија За Бебиња Црно Мастило

DEN 160.00

Износ
Това е достапна

Бебе Мастило Рампа, Трајни Спомени Значајни Лесно Чистење Бебе Стапало Мастило Рампа Со Хартија За Бебиња Црна Мастило Спецификација : Тип На Ставка : Бебе Стапало Мастило Подлога Материјал : Пвц Големина : Прибл. 9.3 x 6.5 x 2.2 cm/3.7 x 2.6 x 0.9 Во Пакетот Листа : 1 x Мастило 2 x Хартија Забелешка : ве Молиме дозволете некои грешки поради рачно мерење. ТРАЈНИ СПОМЕНИ : подлогата за мастило за бебешки отпечатоци создава трајни спомени, помагајќи ви да создадете посебни спомени за отпечатоците од рацете и стапалата на вашето бебе. БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа подлога за мастило за бебиња користи и мастило без киселина, што е апсолутно безбедно за чувствителната кожа на бебето. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : можете да исчистите мастило од дланките или стапалата на бебето со вода и или едноставна влажна хартиена крпа, многу лесна за чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата