• Ново
Sony Playstation Диск Видео Игра Конзола Диск Верзија И Mothyskins Сопствени Кожата Ваучер Ограничен Пакет

Sony Playstation Диск Видео Игра Конзола Диск Верзија И Mothyskins Сопствени Кожата Ваучер Ограничен Пакет

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

"Истражуваат неистражени виртуелни територии и убиваат змејови со оваа елегантна Sony Play Station 5 игри конзола. 825 GB SSD овозможува ултра брзо време на оптоварување, додека 3-D аудио излез произведува јасна акустика. Оваа конзола за игри Sony Play Station 5 поддржува хаптички повратни информации за комуникација без напор во поставките на мултиплеер, а адаптивните предизвикувачи овозможуваат извонредна игра. Што Е Вклучено Sony Play Station 5 Конзола Sony Play Station 5 Безжичен Контролер Со Двојна Смисла - Бел HDMI КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ USB кабел И Play Station 5 Конзола И Контролер Моќни кожи Прилагодено Ваучер Код - Ограничен Пакет Интегриран I/O : прилагодената интеграција на системите НА ps5 конзолата им овозможува на креаторите да извлечат податоци од SSD толку брзо што можат да дизајнираат игри на начини никогаш порано.Зачудувачки игри : Восхитувајте се на неверојатната графика и доживејте нови карактеристики НА PS5.УЛТРА-голема брзина SSD : Максимизирајте ги вашите сесии за играње со време на блиско инстант оптоварување за инсталирани ps5 игри.HDR технологија : со HDR ТВ, поддржаните PS5 игри прикажуваат неверојатно живописен и живописен опсег на бои.8k излез : PS5 конзолите поддржуваат излез ОД 8 K, за да можете да играте игри на вашиот дисплеј со резолуција од 4320p.4 K ТВ игри НА среќа : Играат вашите омилени PS5 игри НА вашиот прекрасен 4 K ТВ.До 120 fps со излез од 120 Hz : Уживајте во мазна и течна игра со висока стапка на слики до 120 fps за компатибилни игри, со поддршка за излез од 120 HZ НА 4k дисплеи.Адаптивни предизвикувачи : зафати се со извонредни адаптивни предизвикувачи, со динамични нивоа на отпор кои симулираат физичко влијание на активностите во играта во избрани ИГРИ PS5.Sony Play Station 5 Диск Видео Игра Конзола Диск Верзија И Моќни кожи Сопствени Кожата Ваучер Ограничен Пакет "" Sony, Sony Play Station 5, Карактеристики,. Sony Play Station 5 Диск, . Ps5 диск, Ps5".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата