• Ново
Инктастичен Подарок За Мојата Тетка Диносаурус Бебе Момче или Девојче Боди

Инктастичен Подарок За Мојата Тетка Диносаурус Бебе Момче или Девојче Боди

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Тетка Ми Мисли дека Сум Надвор од Овој Свет! Симпатичен астронаут на диносаурус во вселената му дава до знаење на универзумот што мисли Тетка. Симпатичен подарок Од Тетка на нејзината мала дино. Inktastic Мојата Тетка Диносаурус Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Зелена И Бела Новороденче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. астронаут надвор од овој свет внука внук едно парче новороденче ползавец.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата