• Ново
Војник Оружје Стража Полица Разгледница Постави Роденден Мејлинг Ви Благодариме Честитка

Војник Оружје Стража Полица Разгледница Постави Роденден Мејлинг Ви Благодариме Честитка

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Големина : 14,6 см х 9,8 см / Класификација : комплет Разгледници, Поздрав подарок карактеристика : - Нуди линии за поштенска адреса, кутија за печат на задната страна и простор за пишување кратка белешка.- Печатење во целосна боја од двете страни-Секое пакување доаѓа со пакет од 20 разгледници.- Одлична работа за вас и вашите пријатели да правите белешки, да правите флеш картички, да направите сопствена разгледница во можност за пошта и многу повеќе методи.Материјал : квалитет и мазна Количина на пакување хартија : 20 х разгледници овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Војник Оружје Стража Полица Разгледница Постави Роденден Мејлинг Ви Благодариме Честитка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата