• Ново
Џоџо Сива Метални Вратоврска Боја Лак Слајд Сандали

Џоџо Сива Метални Вратоврска Боја Лак Слајд Сандали

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Оваа џоџо сива металик и омбре слајд сандала со класичен лак На Џоџо, ќе биде нејзината нова сандала во нејзиниот плакар. Совршен за лулање До Џоџо на плажа, базен или двор, оваа слајд сандала му носи забава и талент На Џоџо за целодневна игра. Џоџо Сива. Слајд Сандала. Омбре и метален дизајн. Класичен џоџо лак. Удобно подножје.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата