• Ново
Билштајн Б ОЕ Замена Серпентина Пролет Одговара избери: 2002-БМВ ТОА, 2004-БМВ Е СУЛЕВ

Билштајн Б ОЕ Замена Серпентина Пролет Одговара избери: 2002-БМВ ТОА, 2004-БМВ Е СУЛЕВ

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Б3 Серија Заден Серпентина Пролет (38-269127) Од Билштајн. Количина : 1 По Пакување. Со избирање на билштајн спрингс, поддржувате неспорен шампион : успешен монтер за моторни спортови и водечки производител на оригинална опрема на автомобилски пружини. Билштајн б3 спиралните пружини се произведени за да бидат најдобрите достапни извори. Билштајн ја користи само најдобрата челична жица за производство на овие пружини и ги третира со прецизни спецификации за да ја обезбеди нивната издржливост и конзистентност. Надополнувањето на секоја пролет е завршница отпорна на корозија што ќе ги заштити од елементите. Не верувајте во ништо друго освен во најдоброто за вашето возење - надградба на овие билштајн б3 серпентина извори. Билштајн Б3 Ое Замена Серпентина Пролет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата