• Ново
Женски Тркалезен Врат Плисиран Замав Долги Врвови Клиренс Излегување Блузи за Жени Кошули Со Долги Ракави Трендовски Лежерна Лабава Туника Блок Во Боја Омбре Прол

Женски Тркалезен Врат Плисиран Замав Долги Врвови Клиренс Излегување Блузи за Жени Кошули Со Долги Ракави Трендовски Лежерна

DEN 351.84

Износ
Това е достапна

ЦИМПУ Женски Тркалезен Врат Плисиран Замав Долги Врвови Дозвола Излегување Блузи за Жени Кошули Со Долги Ракави Трендовски Секојдневен Блок Во Боја На Туника Омбре 2023 Пролетна Модна Облека Сина XXLCYMMPU е продавница за облека специјализирана за женски кошули, дуксер, фустан и додаток. Облеката е стилска и удобна за носење. Квалитетот на производите е строго контролиран.Посветени сме на создавање секојдневна и модерна облека за модерни жени. Се надеваме дека ќе најдете свој моден стил овде. Cymmpu Облека Дозвола и Попуст quost 40-60% ПОПУСТ jomen ' s Обичен Долг Ракав Отворено Копче Тркалезен Врат Лабава Плисирана Туника Кошула Блуза Блуза Карактеристики : Модни женски врвови, ткаенината е еластична, удобна и дише.Дизајнот ве прави попривлечни. Високо квалитетно производство. Постојат модерни долго sleeve.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандексокација : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето ,ze : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128-136см/50.39-53.54" рамо : 42см/16.54 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 76см/29.92 " пинк екипажот дуксер под 1 10. v вратот долги ракави кошули за жени намалена цена. екипажот дуксер заштеди. високи женски врвови дозвола. женски фустан блузи и блузи се занимава.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата