• Ново
Biayxms Новороденче Бебе Девојка Пролет Комбинезон Постави Цртан Филм Сонце Печатење Надвор Рамо Долги Ракави Ромпер + Лак Лента За Глава

Biayxms Новороденче Бебе Девојка Пролет Комбинезон Постави Цртан Филм Сонце Печатење Надвор Рамо Долги Ракави Ромпер + Лак Лента

DEN 265.44

Износ
Това е достапна

Бебе Бебе Девојка Пролет Комбинезон Постави Цртан Филм Сонце Печатење Надвор Рамо Долги Ракави Ромпер + Лак Лента За Глава. Големина шема : . Големина(см)tttttt. 60t Length : t34t Bust : t42t укажуваат На Возраст : t0-3 Месеци. 70tlengh : t36t Bust : t44t укажуваат На Возраст : t3-6 Месеци. 80tlengh : t38t Bust : t46t укажуваат На Возраст : t6-12 Месеци. 90должина : t40t Bust : t48t сугерираат Возраст : t12-18 Месеци. Големина (инч)ttttt t. 60t Length : t13, 39 t Bust : t16, 54 t сугерираат Возраст : t0-3 Месеци. 70должина : t14. 17 t Bust : t17. 32 t укажуваат На Возраст : t3-6 Месеци. 80tlengh : t14. 96 t Bust : t18. 11 t укажуваат На Возраст : t6 - 12 Месеци. 90должина : t15, 75 t Bust : t18, 90 t Сугерираат Возраст : t12-18 Месеци. Спецификација : . Материјали : 100% Полиестер. Стил : Секојдневен. Шема : Печатење На Сонце. Боја : Кајсија/Кафеава. Возраст : Новороденче. Вклучен Пакет. 1 * Комбинезон +1*Лак За Глава. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : ромпер за бебиња, изработен од 100% полиестер, ткаенина погодна за кожата, пријателска за детската кожа, обезбедувајќи одлична удобност и издржливост. Карактеристики : мало девојче ромпер, исклучено рамо, долг ракав, цртан филм сонце печатење, рушен дизајн на детали, предвремен дизајн, лесен за носење и полетување, супер симпатичен. Појавување : бебешките комбинезони може да се совпаднат со вклучена лента за лак за да се создаде моден ефект, слатка бебешка ромперка, а децата ќе добијат повеќе пофалби од другите. Повод : новороденче ромпер е погоден за секојдневниот живот, паркови, празници, тематски забави, плажи, празници и други прилики. Совршен подарок : овој комбинезон за девојчиња е погоден како подарок за новороденчиња и може да се користи како подарок за одмор или роденден.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата