• Ново
Гарние Целата Мешавина Од Кокосова Вода, Шампон Од Алое Вера И Балсам Твинпак, комплет

Гарние Целата Мешавина Од Кокосова Вода, Шампон Од Алое Вера И Балсам Твинпак, комплет

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Ние веруваме во моќта на мешавините за да обезбедиме негување грижа за вашата коса. Нашата освежувачка мешавина од кокосова вода и алое вера со одржлив извор е најзагадувачкиот рецепт на мајката природа за хидрирана, свиленкаста мазна коса. И парабен и без силикон, оваа мешавина бестежински ја чисти и освежува нормалната коса. Мешавината не прави подобри.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата