• Ново
Пејок Момчиња Девојки Туш Слајдови Симпатична Цртан Филм Нелизгачки Отворени Пети Сандали Девојки Симпатична Цртан Филм Влечки Мека Дише Анти-Лизга Спална Соба Д?

Пејок Момчиња Девојки Туш Слајдови Симпатична Цртан Филм Нелизгачки Отворени Пети Сандали Девојки Симпатична Цртан Филм Влечки

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Девојки Симпатични Цртани Влечки Меки Дишечки Анти-Лизгачки Домашни Влечки Карактеристики : [висококвалитетен материјал] Овие влечки се изработени од меки и пвц, обезбедувајќи удобно и релаксирачко искуство со стапалата, дише, лесен.[Одличен дизајн на меурчиња] подигнатиот меур на овој ѓон што не се лизга има одлична функција против лизгање, одржувајќи рамнотежа при одење по влажни подови, како што се тушеви во бањата. [Удобна тркалезна глава] мазното лизгање на тркалезната глава има одлична потпора на стапалото, ослободувајќи ги стапалата, а влошката од пена малку го намалува притисокот при одење и стоење. [Лесно за чистење] едноделниот дизајн го прави многу силен и не е лесен за кршење, брзо сушење и лесен за чистење.[Широка употреба] како основни влечки за домот, може широко да се користи во спални соби, бањи, спа куќи, спортски сали, базени, плажи, парни соби, кампови итн. Девојки Симпатични Цртани Влечки Меки Анти-Лизгачки Влечки За Дишење Домашни Влечки Пол : Девојка Соодветна Пригода : Лежерни Сцени : Отворено, Внатрешен Стил : Стил На Секојдневна Облека : Тркалезна Пета : Пвц Ѓон : Висина На Пвчел : 1,5 См/0,59"Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Ги И Влечките За Девојки. 2-9 години. Момчиња Симпатична Цртан Филм Туш Слајдови. Девојки Кои Не Се Лизгаат Сандали Со Отворени Прсти. Бебе Момчиња "Девојки" Чевли.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата