• Ново
Папки со датотеки со пендафл Со Инфопокет, Исечете Го Горниот Таб, Буква, Избрани, 30 Пакети

Папки со датотеки со пендафл Со Инфопокет, Исечете Го Горниот Таб, Буква, Избрани, 30 Пакети

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Папката со Датотеки со Големина на Букви еселте Пендафлекс со Инфопокет е специјален џеб присутен во папката за складирање помали ставки како Што Се Цд-а, фотографии и белешки. Папката со 1/3 јазиче за сечење има внатрешност со светла боја за да помогне во спречување на проектили и содржи минимум 10% од постконзумерските влакна. Папка во 6 секоја од сина, црвена, зелена, жолта и виолетова се продава како 30 по пакет. Големина на лист - 8 1/2" Ширина х 11 " Должина. Големина На Експанзија-3/4". Еколошки-Да. Еколошка Сертификација-СФИ. Табот Сече-1/3. Јазиче Локација-Врвот. Лист Стандард-Писмо. Број На Сврзувачки Елементи-2. Дебелина на папката-11 пт. Прицврстувач Капацитет-2". Земја На Потекло - Мексико. Број На Плис-2. Рециклирани-Не. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Висина - 9 3/8". Ширина-2 1/2". Боја-Жолта. Карактеристики - Засилен Таб. Производител-ВРВОВИ Производи. Производ Линија - Боја. Производителот Дел Број-22940. Адреса На Веб-Страницата на производителот - http : //www.врвови -. Материјал - Картичка Акции. Тежина приближна-4.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата