• Ново
Компанијата За Саксии Со Мед, Дневни Марамчиња За Женско Чистење Добиени Од Растенија, за идната Мајка, кт

Компанијата За Саксии Со Мед, Дневни Марамчиња За Женско Чистење Добиени Од Растенија, за идната Мајка, кт

DEN 118.08

Износ
Това е достапна

Нашите марамчиња за женска хигиена добиени од растенија се совршени за свежина во движење. Тие го зголемуваат нивото на влага и ја балансираат вашата p H вредност, со едно брзо лизгање. Направени без диоксиди и додадени парабени тие не оставаат остатоци, само чиста удобност. Избришете без грижи, нашите идни мајки женски марамчиња за бремени жени се наменети за нови и идни мајки! Користете ако очекувате, штотуку родивте бебе или вашите хормони ја нарушија вашата p H вредност. Мед Тенџере Нормалните Марамчиња се формулирани со добрина од растително потекло и се направени за луѓе кои обично користат нови производи без никаква иритација или чувствителност. Нашите марамчиња се безбедни, хипоалергични и доволно нежни за употреба секој ден. За употреба на интимни делови, тело или лице. Производите За Тенџере Со Мед се Напојуваат со билки и се развиваат за да ви помогнат да ја освежите, хидрирате и балансирате вашата p H вредност. Нашите марамчиња се направени со кокосово масло за навлажнување, алое вера за смирување и поддршка на иритирана кожа, краставица за навлажнување и освежување и невен. Марамчињата доаѓаат во удобен мек пакет што може да се затвори, совршен за патување и континуирана свежина. Нашите марамчиња за балансирање на рн може да се користат и на телото или на лицето. Овие марамчиња што не се исплакнуваат се направени со материјал од растително потекло. За Компанијата Мед Тенџере. Имаме една едноставна мисија : да го одржуваме вашето тенџере со мед здраво, среќно и чисто. Првиот комплетен систем за женска нега кој ја чисти и балансира вашата вагина. Ние правиме хигиенски производи од растително потекло фокусирани на балансирање, лекување, чистење и заштита. Компанијата За Тенџере Со Мед им обезбедува на луѓето алатки и ресурси кои промовираат здравје и благосостојба. Напојува со билки. Направено од луѓе со вагини. За луѓето со вагини. Дневни женски марамчиња за чистење, за идната мајка, 30 кт. Избришете без грижи, нашите женски марамчиња за бремени жени се наменети за нови и идни мајки! Користете ако очекувате, штотуку родивте бебе или вашите хормони ја нарушија вашата p H вредност. Растителни женски марамчиња за природно намалување на мирисот, чистење, хидратација и балансирање на вагината. Дури и најчувствителната кожа може да ужива во удобноста додека уживате во душевниот мир. Напојуван од билки, вклучувајќи кокосово масло за навлажнување, алое вера за смирување и поддршка на иритирана кожа, краставица за навлажнување и освежување. Тие исто така може да се користат како марамчиња за период, така што ќе можете да останете свежи без оглед на околностите. Секогаш внимавајте да избришете од напред кон назад, токму така.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата