• Ново
Фустани За Жени Женски Тркалезни Деколте Кратки Ракави Шарени Фит И Одблесокот Фустан Средна Должина Летно Вклопување И Одблесокот Фустани Каки М

Фустани За Жени Женски Тркалезни Деколте Кратки Ракави Шарени Фит И Одблесокот Фустан Средна Должина Летно Вклопување И Одблесокот

DEN 319.52

Износ
Това е достапна

КСЦИККД Фустани За Жени Женско Тркалезно Деколте Со Кратки Ракави Можете исто така да го носите за да одите на состанок со вашата сакана, овој фустан ќе ве направи гламурозен пред вашиот љубовник; секако дека можете да го носите и на забава, носењето нема да направи да изгледате непостоечки во толпата. Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класичниот дизајн може да ви овозможи да имате многу начини да одговарате, ако сакате да носите фустани тогаш ова лето тоа ќе биде суштински фустан во вашиот плакар. Карактеристика : Женски фустанокружен Деколте Краток Ракав Шарени Одговара И Одблесокот Фустан. Обезбедени услуги : Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви ја обезбедиме најдобрата услуга, ви посакуваме добро искуство за купување!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата