• Ново
Кедар Елементи Чевли Дрвја

Кедар Елементи Чевли Дрвја

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Заштитете ги обувките и зголемете го животниот век на вашата инвестиција со ова дрво за чевли. Направено од Ароматичен Црвен Кедар во дизајн кој овозможува прилагодување на должината и ширината на прстите. Ароматичниот Црвен Кедар ја апсорбира влагата додека го одржува чевелот во совршена форма. Продадени во пакет од два пара. Челичниот хардвер е обложен со месинг. Лесното брусење го обновува ароматичниот мирис. Заштитете ги обувките и зголемете го животниот век на вашата инвестиција со ова дрво за чевли. Направено од Ароматичен Црвен Кедар во дизајн кој овозможува прилагодување на должината и ширината на прстите. Ароматичниот Црвен Кедар ја апсорбира влагата додека го одржува чевелот во совршена форма. Продадени во пакет од два пара. Челичниот хардвер е обложен со месинг. Лесното брусење го обновува ароматичниот мирис.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата